R e k l a m a

Najmodniejsze fotele tapicerowane do Twojego domu

R e k l a m a

Mia, Noah, Lisa, Suzi to nie tylko anglojęzyczne imiona. W Markecie Meblowym, pod wymienionymi wyrażeniami, kryje się znacznie więcej. A są to najmodniejsze fotele tapicerowane, bez których mało które wnętrze zachwyca doskonałym designem i przekonuje wygodą. Sprawdź, dlaczego meble tapicerowane powinny znaleźć się w każdym domu (i nie tylko) oraz dlaczego warto poszukać ich właśnie w Markecie Meblowym.

Postaw na… nogi, czyli dobierz fotel dopasowany kształtem

Tak jak nie jest już oczywistym, że stół jest blatem na czterech nogach, tak samo fotel również nie musi przypominać kształtem ”typowego” czteronożnego mebla z poduchą. Dzisiejsza moda zezwala na wariację w tym temacie i pozostawia pole manewru. Obok klasycznych czworonożnych foteli oferuje:

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą
  • fotele na jednej nodze. Przekonują optycznie mniejszą objętością na podłodze oraz funkcją obracania się, które sprawia, że poobiednia kawa w towarzystwie przyjaciół koi jakoś tak bardziej;
  • fotel na płozach, zwanych także bujanym powraca w odświeżonej wersji. Niegdyś pełnił funkcję jedynie praktyczną i pomagał uśpić maluchy, dzisiaj ma w rękawie asa w postaci genialnej prezencji na tle tradycyjnych modeli.

Salon i kącik kawowy to miejsca goszczące fotele najczęściej i muszą one przekonywać odwiedzających do pozostania kilka chwil dłużej. Na przekonanie o naszej gościnności wpływa więc także wybór fotele, a z zasady – im jest oryginalniejszy, tym bardziej przykuwa wzrok.

Królewskie purpury, atramentowe sny i… coś jeszcze – sprawdź najmodniejsze kolory

Ciężko mówić o modnym dodatku, bez zwrócenia szczególnej uwagi na wybór barwy. Oczywistością jest, że trendy się zmieniają, a zatem warto zaufać profesjonalistom, którzy prognozują i proponują meble w kolorach kradnących serca i zmysły miłośnikom stylu i modnego designu. Market Meblowy podąża za tymi trendami, jednak uwzględniając potrzeby klientów, dopasowuje ofertę tak, by każdy mógł pokolorować swoje wnętrze dokładnie tak, jak ma na to ochotę.

Poczuj (s)pokój

Z wolnością (także wolnością wyboru) kojarzy się zieleń, choć niektórzy przypisują to znaczenie raczej odcieniom niebieskiego. Zuza i Suzi to kolekcje, które oferują fotele w obu wariantach kolorystycznych, spośród których postawić można zarówno na jaśniejsze, jak i bardziej intensywne barwy. Epidemia wywarła w człowieku potrzebę otaczania się kolorami związanymi z naturą, a błękity i zielenie niewątpliwie wpisują się w tę konwencję

Pobudź się do działania!

Intensywne pomarańcze i czerwienie to domena siły, energii, walki. Fotele – jakkolwiek baśniowo to nie zabrzmi – walczą o naszą uwagę, chcą dominować w salonie i stać się tymi ”ulubionymi”. Fotel-muszelka Gilia czy produkt z kolekcji Suzi fantastycznie ocieplą wnętrze – nie tylko przez wzgląd na skojarzenie z ogniem. Ich kolorystyka nawiązuje także do ponownie hitowego i już wręcz kultowego stylu PeeReLowskiego.

Zaszalej, tak łagodnie

Miłośnicy klasyki zapewne postawią na fantastyczne szarości i brązy i proszę bardzo! Ale trzeba wiedzieć, że modele foteli tapicerowanych zachwycają także barwami, których nasycenie mocno koresponduje ze stylem glamour. Pudrowy róż, zgaszone bordo, a nawet delikatne motywy kwiatowe potrafią obronić się właśnie tą delikatnością, subtelnością, wyważeniem.

Poznaj tajemnicę, czemu fotele tapicerowane są tak genialne!

Estetycy poświecą uwagę na kwestie na opisane w powyższych akapitach, praktycy skupią się na praktycznym aspekcie mebla. Fotele tapicerowane wykazują ogromny potencjał do pozostawania we wnętrzu przez lata, a to za sprawą ich wytrzymałości. Składowymi wytrzymałości są:

  • materiał odporny na przetarcia, zabrudzenia, mechacenie
  • ergonomiczny kształt
  • elementy drewniane i metalowe odporne na złamania
  • solidne elementy wykończenia, takie jak śruby, nakładki
  • i wreszcie, choć powinno znaleźć się to na początku, przemyślana konstrukcja. Zaprojektowane przez pionierów w dziedzinie fotele tapicerowane każdy element mają dopasowany, kształt nieprzypadkowy. To zaś wpływa na fakt, że fotele tapicerowane dostępne o, tutaj najmodniejsze fotele tapicerowane są tak chętnie wybierane przez klientów, i to nie tylko przez wzgląd na interesujące nazewnictwo.
R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx