R e k l a m a

Nowe obiekty handlowe w Wieluniu rosną jak na drożdżach. Zobaczcie postęp prac

R e k l a m a

Bardzo szybko zmienia się krajobraz przy ulicy Głowackiego niedaleko skrzyżowania z Sieradzką w Wieluniu. Trwają tu coraz bardziej zaawansowane prace przy budowie dwóch nowych obiektów handlowych.

W rejonie przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Głowackiego bardzo szybko powstaje supermarket Aldi (pierwsze zdjęcie). Widać już wyraźnie bryłę budynku, a obecnie trwają prace m.in. przy konstrukcji elementów stalowych. Wniosek o pozwolenie na budowę sklepu został złożony 15 marca 2022 roku, a same prace rozpoczęły się na dobre na początku wakacji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Sieć dyskontów Aldi działa w Polsce od 2008 roku i jak dotąd dorobiła się w naszym kraju ponad 140 sklepów. Firma dynamicznie się rozwija, regularnie wchodząc do kolejnych miast. Najbliższe już działające placówki Aldi znajdują się w Kluczborku i Sieradzu.

Z kolei tuż przy skrzyżowaniu ulic Głowackiego i Sieradzkiej, naprzeciwko stacji paliw, powstaje nowy obiekt handlowo-usługowy (drugie zdjęcie). W tym przypadku pozwolenie na budowę zostało wydane już dosyć dawno, bo w 2019 roku, ale właściwe prace budowlane ruszyły dopiero w połowie bieżącego roku. Również i tutaj robotnicy narzucili wysokie tempo, dzięki czemu widać już wyraźnie bryłę budynku. Inwestorem w przypadku tego obiektu jest lokalna firma.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx