R e k l a m a

Za nami spotkanie z autorem książki i audiobooka „Dawno temu w Wieluniu”

R e k l a m a

Wiesław Drabik, autor książki i audiobooka „Dawno temu w Wieluniu”, gościł w miejskiej książnicy. Spotkał się tam z uczniami wieluńskich szkół podstawowych.

Spotkanie dla dzieci z Wiesławem Drabikiem, autorem książki i audiobooka „Dawno temu w Wieluniu”, zorganizowano w czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu 8 września 2022 r. Publikacje wydane przez MiGBP w Wieluniu w latach 2019-2020 są pierwszymi w historii naszego miasta wydawnictwami dla dzieci przedstawiającymi tragiczne wydarzenia z 1 września 1939 r. w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W spotkaniu bardzo aktywnie wzięli udział uczniowie wieluńskich szkół podstawowych nr 2, 4 oraz 5. Dzieci zadawały pytania dotyczące całej, bardzo bogatej twórczości Wiesława Drabika. Była też okazja do wysłuchania fragmentu audiobooka „Dawno temu w Wieluniu”.

Podczas spotkania z popularnym autorem książek dla dzieci nie mogło zabraknąć literackich quizów z nagrodami. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali w prezencie od biblioteki książkę i audiobook „Dawno temu w Wieluniu” ze specjalną dedykacją od autora. Wydarzenie wpisało się w obchody 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx