R e k l a m a

Wspólne picie zakończyło się pobiciem. Gospodarz rzucił się na swojego gościa

R e k l a m a

31-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego pobił swojego znajomego, który przyszedł do niego w odwiedziny. Do zdarzenia doszło w Wydrzynie w gminie Czarnożyły. Teraz napastnikowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do tej groźnej sytuacji doszło w sobotę, 10 września 2022 roku, na terenie jednej z prywatnych posesji w miejscowości Wydrzyn w gminie Czarnożyły. Na miejscu interweniowali policjanci z komisariatu w Białej, którzy w rozmowie z pokrzywdzonym i świadkiem ustalili przebieg zdarzenia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak dowiedzieli się stróże prawa, pokrzywdzony mężczyzna przyszedł tego dnia w odwiedziny do domu swojego znajomego. Tam obaj pili wspólnie alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni, następnie 31-letni gospodarz stał się agresywny, rzucił się na pokrzywdzonego i zaczął go uderzać pięściami po głowie.

– Pobitemu 55-latkowi pomógł mężczyzna mieszkający po sąsiedzku, którzy słysząc wzywanie pomocy zareagował i powiadomił służby. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do wieluńskiego szpitala – relacjonuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu w Białej. Odpowiedzialny za ten czyn 31-latek został zatrzymany następnego dnia i noc spędził w policyjnym areszcie. Jak podaje policja, mężczyzna usłyszał już zarzut spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx