R e k l a m a

15-latek bez uprawnień kierował motocyklem i spowodował kolizję z golfem

R e k l a m a

Najprawdopodobniej nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia motocykla z samochodem osobowym w centrum Praszki. Kierujący yamachą 15-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak się okazało, nastolatek nie miał uprawnień do kierowania.

Policjanci zostali zaalarmowani o zdarzeniu w piątek, 9 września 2022 r., kilka minut po godzinie 23:00. Do zderzenia motocykla z samochodem osobowym doszło na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Słowackiego w Praszce.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy zabezpieczali ślady na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motocyklem yamacha, jadąc ul. Piłsudskiego (DK 42) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej golfem i doprowadził do zderzenia – przekazuje asp. sztab. Stanisław Filak z oleskiej policji.

Po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że 15-latek z gminy Praszka nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Nastolatek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierującej golfem 19-latce nic się nie stało. Jak podaje policja, oboje kierujący byli trzeźwi. Teraz sprawą nieletniego zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx