R e k l a m a

Jechała ponad 130 km/h w obszarze zabudowanym. Straciła prawo jazdy i 2500 zł

R e k l a m a

Z prędkością aż 136 km/h jechała w obszarze zabudowanym 47-letnia mieszkanka powiatu oleskiego. Kobieta straciła prawo jazdy i dostałą mandat w kwocie 2500 złotych.

Prędkość opla kierowanego przez 47-latkę sprawdzono w środę, 14 września 2022 roku, na drodze krajowej numer 42 w Drabach w gminie Działoszyn. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym i pędziła 136 km/h. Kierująca straciła prawo jazdy na trzy miesiące, a także zgodnie z obowiązującym taryfikatorem została ukarana mandatem 2500 złotych i otrzymała 10 punktów karnych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Policjanci po raz kolejny przypominają o przestrzeganiu obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Znaczna prędkość, brawura – to główne przyczyny wypadków drogowych, które często kończą się tragicznie – uczula mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Że się opelek rozpędził do 137km/h to sie dziwię. Pewnie był w tdi. Ta królowa szos powinna stracić prawko na rok, nie 3 miesiące, przepadek narzędzia przestępstwa i wniosek do sądu, bezwzgędna kara ograniczenia wolności.

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Kilkuletnie dziecko leżące na ulicy widziałem, w obszarze zamieszkania. Nie mam żadnej empatii dla takich (i tu brzydkie coś).

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx