R e k l a m a

Młodzież z Zespołu Szkół nr 3 w Wieluniu wyjechała na targi fryzjersko – kosmetyczne

R e k l a m a

Młodzież z Zespołu Szkół nr 3 w Wieluniu wyjechała do Warszawy na prestiżowe targi fryzjersko – kosmetyczne. Organizatorem wyjazdu było Młodzieżowe Centrum Kariery w Wieluniu.

Targi fryzjerskie i kosmetyczne Beauty Forum & Hair 2022 to jedno z najważniejszych wydarzeń branży beauty w Polsce. To impreza ogólnopolska, gdzie kosmetyka i fryzjerstwo w jednym miejscu prezentują swoją bogatą ofertę. Każdy uczestnik poznał najnowsze trendy i sprawdził, w którą stronę idzie branża beauty. Zainteresowane osoby zobaczyły fantastyczne pokazy i brały udział w mistrzostwach zawodowych oraz przeżyły niezapomniane emocje.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Targi to najlepszy sposób na weryfikację i podjęcie nowych przedsięwzięć biznesowych. Podczas targów czekała na uczestników ogromna dawka wiedzy, która daje realną przewagę nad konkurencją. Nowością cieszącą się ogromnym zainteresowaniem była Akademia Legislacji Kosmetycznej, czyli prelekcje z ekspertami.

W pierwszym dniu targów (17 września 2022 r.) pracownicy Młodzieżowego Centrum Kariery w Wieluniu zorganizowali wyjazd do Warszawy dla wyróżniających się uczniów z Zespołu Szkół nr 3 w Wieluniu, kształcących się w zawodzie fryzjer. Udział w tak ważnym wydarzeniu był bardzo ważną inicjatywą zawodoznawczą dla uczestników. Młodzież zapoznała się z najnowszymi trendami z branży fryzjerskiej oraz poznała wiele cennych informacji z zakresu branży zawodowej.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Jakie fajne, radosne dzieci. Zyczę dużo powodzenia.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx