R e k l a m a

Kobieta zaginęła w lesie podczas zbierania grzybów. Znaleźli ją policjanci z Osjakowa

R e k l a m a

73-letnia kobieta zabłądziła podczas zbierania grzybów w lesie w gminie Osjaków. Policjanci odnaleźli ją na jednym z duktów. Ostatecznie, po konsultacji medycznej, kobieta cała i zdrowa została przekazana rodzinie.

Informacja o zaginięciu 73-letniej mieszkanki województwa śląskiego wpłynęła do wieluńskich mundurowych w poniedziałek, 19 września 2022 roku, parę minut po godzinie 19:00. Jak wynikało ze zgłoszenia, kobieta podczas rodzinnej wizyty w jednej z miejscowości w gminie Osjaków wybrała się do pobliskiego lasu na grzyby. Było to około godziny 15:00. Zaniepokojeni dłuższą nieobecnością 73-latki członkowie rodzin początkowo sami próbowali ją odszukać. Gdy ich działania nie przyniosły skutku, zgłosili policji zaginięcie. Przekazali również, że kobieta ma problemy zdrowotne.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W tej sytuacji mundurowi w trybie alarmowym rozpoczęli poszukiwania zaginionej. W działania zaangażowano również psa tropiącego z wieluńskiej komendy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, około godziny 20:30, na jednym z duktów leśnych zaginiona kobieta została odnaleziona przez mundurowych z komisariatu w Osjakowie – informuje st. asp. Katarzyna Grela. Jak dodaje policjantka, na szczęście kobiecie nie stało się nic poważnego, choć była wyziębiona i wystraszona. Policjanci zaopiekowali się seniorką i po konsultacji medycznej przekazali ją pod opiekę rodzinie.

Wybierając się na grzybobranie pamiętajmy, że czasem możemy zgubić się nawet w takim lesie, który – wydawałoby się – doskonale znany. Warto zapoznać się z naszym artykułem: Wieluńska policja przypomina o zasadach bezpieczeństwa podczas grzybobrania.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Ale bym sobie podgrzybków podjadł.

Henryk Markoni
1 rok temu

Moja babcia przed śmiercią potrafiła się w drodze do ubikacji zgubić. Cieszę się, że Pani sie odnalazła cała i zdrowa. Dbajmy o naszych starszych krewnych.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx