R e k l a m a

Wkrótce ogólnopolskie kryterium kolarskie w Wieluniu. Będą zamknięcia ulic

R e k l a m a

Już w najbliższą niedzielę, 25 września, w centrum Wielunia zaplanowano 52. Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie. Tegoroczna edycja będzie jednocześnie Finałem Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym.

Start zawodów zaplanowano na godz. 10:00, kiedy na trasie pojawią się najmłodsi (żak/żaczka). O 10:20 początek rywalizacji młodziczek, o 10:40 młodzików, o 11:10 juniorek młodszych, o 11:40 juniorów młodszych, o 12:30 Elity Kobiet, Orliczek i juniorek, o 13:20 juniorów, a o 14:30 Elity i Orlików. Na 15:30 zaplanowano wyścig w kategorii masters i amatorów, a imprezę zakończy start przedszkolaków o 16:00.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Organizatorzy – Gmina Wieluń i Międzygminny Ludowy Klub Sportowy Wieluń – gorąco zachęcają mieszkańców do kibicowania. Jednocześnie informują, że w związku z organizacją kryterium wystąpią utrudnienia w ruchu w centrum miasta.

Całkowicie wyłączone z ruchu kołowego zostaną ulice, którymi przebiegać będzie trasa wyścigu, tj. plac Legionów, plac Kazimierza Wielkiego, Królewska, Krakowskie Przedmieście (między rondami), Reformacka, Zamenhofa i Narutowicza.

– Bardzo prosimy mieszkańców o nieparkowanie aut na tych ulicach już w sobotę 24 września wieczorem! Za utrudnienia przepraszamy – mówi Radosław Urbaniak z biura burmistrza Wielunia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx