R e k l a m a

W wieluńskich sklepach grasowała grupa złodziei. To trzech mężczyzn i kobieta

R e k l a m a

W ręce wieluńskich kryminalnych wpadła czwórka złodziei z Bytomia, podejrzanych o kradzieże w sklepach na terenie Wielunia. Zatrzymani to trzej mężczyźni i kobieta w wieku od 20 do 32 lat. Ich łupem padły markowe obuwie, artykuły odzieżowe i przemysłowe o łącznej wartości około 2800 złotych.

W środę, 21 września 2022 roku, wieluńscy kryminalni przy jednym z centrów handlowych zwrócili uwagę na zaparkowanego opla astrę oraz dziwnie zachowanie osób, pojawiających się wokół niego. Podczas obserwacji uwagę funkcjonariuszy przykuł fakt, że co jakiś czas do auta podchodzą osoby i wkładają  do bagażnika jakieś rzeczy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Młodzi mężczyźni i kobieta zachowywali się nerwowo. Policjanci podejrzewając, że mogli dokonywać kradzieży w pobliskim centrum handlowym, postanowili to sprawdzić. Okazało się, że policyjna intuicja ich nie zawiodła.

– Podczas sprawdzenia bagażnika pojazdu funkcjonariusze znaleźli w nim 10 par markowego obuwia, artykuły odzieżowe oraz przemysłowe. Cała czwórka nie posiadała dowodów zakupu tych towarów. Funkcjonariusze skrupulatnie zbierając  materiał dowodowy ustalili, że wszystkie te rzeczy pochodziły z kradzieży – relacjonuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Produkty znalezione w bagażniku zostały wcześniej tego samego dnia skradzione ze sklepów na ternie Wielunia. Mundurowi dotarli do pokrzywdzonych, którzy łączną wartość skradzionych towarów wycenili na około 2800 złotych.

– Trzej mężczyźni oraz kobieta w wieku od 20 do 32 lat zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty kradzieży. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności – wskazuje st. asp. Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Łyse łby i kobieta w peruce. Ukradli Kuboty i pieluchy. Chodzące stereotypy

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx