R e k l a m a

„Jeśli tam jesteś” autorstwa Katy Loutzenhiser tematem spotkania DKK w Wieluniu

R e k l a m a

Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki znów spotkali się w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu. Tym razem przedmiotem rozmów była powieść „Jeśli tam jesteś” amerykańskiej pisarki Katy Loutzenhiser.

Spotkanie DKK zorganizowano w czwartek, 29 września 2022 r. Klubowicze tym razem wzięli na tapet powieść „Jeśli tam jesteś”. Autorka ukazała w niej silną bohaterkę, która próbuje odnaleźć swoją przyjaciółkę.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W książce nie brakuje zwrotów akcji, a cała fabuła opiera się na sile przyjaźni i determinacji Zan. Chociaż dookoła nikt jej nie wierzy, ona i tak wie swoje. Do poszukiwań przyłącza się niedawno poznany przez Zan chłopak o imieniu Logan. Tylko on, jako jeden z nielicznych, próbuje wziąć sprawę na poważnie. Bohaterowie razem stoją w obliczu niemałej zagadki domniemanego zaginięcia Prii.

– Książka Loutzenhiser to opowieść nie tylko o przyjaźni ale i o tym, że warto słuchać swojej intuicji, bo może doprowadzi nas do rozwiązania niejednej zagadki – podsumowują organizatorzy spotkania.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx