R e k l a m a

9 października kolejna akcja krwiodawstwa w Wieluniu. Zapisy już ruszyły

R e k l a m a

Już w najbliższą niedzielę, 9 października 2022 r., organizatorzy zapraszają do budynku Wieluńskiego Domu Kultury na kolejną akcję krwiodawstwa.

Rejestracja krwiodawców będzie trwała od godziny 9:00 do 12:00. Podobnie jak podczas ostatniej tego typu akcji, cała procedura pobierania krwi będzie odbywać się wewnątrz budynku. Organizatorem inicjatywy jest oczywiście Klub Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Dla wszystkich, którzy oddadzą krew tego dnia organizatorzy przygotowali wspaniałe prezenty od sponsorów – lokalnych firm. Na krwiodawców czekają m.in. vouchery (na badania krwi, zabiegi kosmetyczne, pizze i owoce), kubki, sadzonki iglaków, świece, serki, pączki, przetwory i czekolady.

Członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Wieluniu serdecznie zapraszają do zapisów telefonicznych – pod numerem telefonu 723 711 399 – i przez Messenger.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Też oddawałem krew, póki zdrowie pozwalało. Super akcja. Lekarz cię bada, Jest wywiad. Sprawdzają ci grupę krwi. Jak uważałeś na biologii, to się dowiesz, czy cię nie pomylili w szpitalu:) Pomagajmy ludziom, zachęcam.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx