R e k l a m a

Region: Podczas koszenia trawy celowo uszkodził samochód sąsiadki

R e k l a m a

Policjanci ustalili i zatrzymali 35-latka, który podczas koszenia trawy celowo uszkodził samochód swojej sąsiadki. Pokrzywdzona wyceniła straty na 2400 złotych. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Po koniec września 2022 roku mieszkanka Złoczewa powiadomiła policję o uszkodzeniu zderzaka jej samochodu zaparkowanego przed blokiem. Właścicielka oszacowała szkodę na 2400 złotych. Jak informuje policja, kobieta nie znała okoliczności tego zdarzenia ani nie podejrzewała, kto mógł to zrobić.

Informacje zebrane przez policjantów z komisariatu w Złoczewie wskazywały, że związek z tym zniszczeniem może mieć zamieszkujący po sąsiedzku 35-letni mężczyzna. 28 września 2022 roku stróże prawa pojechali do mieszkania wytypowanego mężczyzny. Po krótkiej rozmowie z policjantami 35-latek przyznał się do uszkodzenia samochodu.

– Wyjaśnił, że kiedy kosił trawnik, celowo uderzył kosą spalinową w przedni zderzak zaparkowanego niedaleko samochodu kia. Doskonale wiedział, że jest on własnością sąsiadki, z którą od jakiegoś czasu jest w konflikcie. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu – informuje asp.sztab. Agnieszka Kulawiecka z sieradzkiej policji.

35-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna wcześniej nie wchodził w konflikt z prawem.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,606fanówPolub nas
774obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx