R e k l a m a

1500 zł mandatu i utrata prawa jazdy. Pirat drogowy z powiatu pajęczańskiego zatrzymany

R e k l a m a

Policjanci zatrzymali do kontroli pirata drogowego, który wykazał się brakiem wyobraźni i ogromną nieodpowiedzialnością. Jechał z prędkością ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym. Stracił już uprawnienia do kierowania, zapłaci też 1500 złotych mandatu.

Kierowca mający sobie za nic przepisy ruchu drogowego wpadł w ręce policjantów w środę, 5 października 2022 roku, w godzinach popołudniowych. W miejscowości Zamoście stróże prawa z pajęczańskiej drogówki dokonali pomiaru prędkości, z jaką jechał nissan. Za kierownicą auta siedział 56-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym i pędził 101 km/h.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Kierujący stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, zgodnie z nowym obowiązującym taryfikatorem został ukarany mandatem 1500 złotych i otrzymał 13 punktów karnych – przekazują policjanci z Pajęczna.

Mundurowi przypominają, że w przypadku przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, policjant ujawniający takie wykroczenie zatrzymuje kierowcy prawo jazdy już w trakcie prowadzonej kontroli drogowej. Po przesłaniu go do właściwego starosty zostaje wydana decyzja administracyjna, skutkująca zatrzymaniem tego dokumentu za pierwszym razem na 3 miesiące.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx