R e k l a m a

Wybrał się z żoną na grzyby i zaginął w lesie. Odnaleźli go policjanci

R e k l a m a

Policjanci w Pajęczna odnaleźli 72-letniego mężczyznę, który wraz z żoną wybrał się na grzyby i zaginął w lesie. Dzięki szybkiej reakcji służb mężczyźnie nic się nie stało.

W czwartek, 6 października 2022 roku, pajęczańscy funkcjonariusze dostali informację od kobiety, że mąż, z którym wspólnie wybrała się na grzyby, wszedł w głąb lasu, oddalił się od niej i od dłuższego czasu nie ma z nim kontaktu, ponieważ rozładował się jej telefon. Kobieta poinformowała dodatkowo policjantów, że jej mąż ma problemy zdrowotne. Stróże prawa natychmiast powiadomili dyżurnego o zaistniałej sytuacji i rozpoczęli intensywne poszukiwania.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Nawiązano z 72-latkiem kontakt telefoniczny, ale niestety nie umiał określić swojego położenia w lesie. Jedynie poinformował funkcjonariuszy, że leży w gęstych zaroślach. Na szczęście policjanci w trakcie penetracji duktów leśnych odnaleźli grzybiarza. Mężczyznę przekazano rodzinie, nie potrzebował pomocy medycznej – przekazuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

Policjanci przypominają, że nawet w lesie, który wydaje się nam doskonale znany, również możemy się zgubić. Warto przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpiecznego grzybobrania.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx