R e k l a m a

Kradzież z włamaniem do bankomatu. Policja poszukuje świadków

R e k l a m a

Pajęczańscy policjanci poszukują sprawców kradzieży z włamaniem do bankomatu w Rząśni. Do zdarzenia doszło w godzinach nocnych w sobotę, 8 października 2022 roku. Stróże prawa wykonali czynności procesowe, zabezpieczyli ślady, przeprowadzili oględziny miejsca przestępstwa i ustalają sprawców oraz świadków zdarzenia.

– Istotne są spostrzeżenia osób, które 8 października 2022 roku w godzinach pomiędzy 1:00 w nocy do 5:00 nad ranem przebywały lub  przejeżdżały przez miejscowość Rząśnia oraz Kiełczygłów i mogą mieć informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców kradzieży z włamaniem do bankomatu w Rząśni przy ulicy Kościuszki – przekazuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Mundurowi apelują też do kierowców, którzy posiadają w swoich pojazdach videorejestratory i w tych godzinach przemieszczali się pojazdami w rejonie, w którym doszło do przestępstwa.

Wszyscy świadkowie w tej sprawie są proszeni o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pajęcznie ul. 1 Maja 52 albo pod całodobowym numerem telefonu: 47 845 72 11 lub pod numerem alarmowym 112.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx