R e k l a m a

Magdalena Stysiak uroczyście przywitana w Turowie przez mieszkańców i samorządowców

R e k l a m a

Polska reprezentacyjna siatkarka Magdalena Stysiak została uroczyście przywitana przez mieszkańców i władze samorządowe w jej rodzinnej miejscowości – Turowie.

Stysiak w ostatnich dniach uczestniczyła z reprezentacją Polski w mistrzostwach świata siatkówce, rozgrywanych w Polsce i w Holandii. Polski zespół podczas mistrzostw spisywał się znakomicie, zadając kłam wcześniejszym przewidywaniom ekspertów. Polki przeszły przez dwie fazy grupowe, a następnie uległy dopiero faworyzowanym Serbkom w ćwierćfinale imprezy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jednym z motorów napędowych polskiej drużyny była pochodząca z Turowa Magdalena Stysiak. Mierząca ponad 2 metry wzrostu zawodniczka włoskiego klubu Vero Volley Monza co rusz swoimi atakami wywoływała radość polskich fanów. Teraz mieszkańcy Turowa oraz władze samorządowe postanowiły jej za to podziękować. Podczas wspólnego spotkania nie brakowało tortu, życzeń oraz gromkiego „Sto lat”.

– Prezenty, życzenia i gromkie STO LAT dla naszej mistrzyni Magdy Stysiak w rodzinnym Turowie. Magda, dziękujemy za emocje i życzymy kolejnych sukcesów! – napisał w mediach społecznościowych burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx