R e k l a m a

Olescy policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy. Mężczyzna mocno krwawił

R e k l a m a

Dwoje policjantów z komendy w Oleśnie zapobiegło tragedii. Mundurowi udzielili pomocy przedmedycznej mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo. Niedoszły samobójca mocno krwawił i wymagał natychmiastowej pomocy.

Zgłoszenie o tym, że przy jednej z ulic leży człowiek, wpłynęło do oleskich policjantów 26 września 2022 r. około godziny 15:30. Stróże prawa – młodszy aspirant Michał Sieradzki i sierżant Mariusz Matyja – natychmiast pojechali we wskazane miejsce i odnaleźli krwawiącego mężczyznę. Niedoszły samobójca mocno krwawił i wymagał natychmiastowej pomocy. Mundurowi udzielili mu pomocy przedmedycznej, zakładając opaskę uciskową, i wezwali pogotowie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Dzięki szybkiemu i sprawnemu działaniu policjantów oraz czujności zgłaszającego  mieszkaniec powiatu kluczborskiego przeżył i trafił pod opiekę specjalistów – przekazuje asp. sztab. Stanisław Filak z policji w Oleśnie.

Policjanci przypominają: Jeśli znajdujesz się z stanie kryzysu emocjonalnego, poproś o pomoc, nie czekaj aż będzie za późno! Jeśli znasz kogoś, kto znajduje się w kryzysie emocjonalnym, nie bądź obojętny. Pomoc można znaleźć w poradniach psychiatrycznych i psychologicznych, miejskich i gminnych ośrodkach pomocy społecznej, czy też powiatowym centrum pomocy rodzinie. Można również korzystać z całodobowej linii wsparcia, dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 70 2222.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx