R e k l a m a

Policja poszukuje sprawców kradzieży w gminie Sokolniki. Rozpoznajesz ich?

R e k l a m a

Stróże prawa poszukują sprawców kradzieży wkładów tytoniowych. Do zdarzenia doszło 8 lipca 2022 roku około godziny 19:15 w sklepie Dino w Walichnowach w gminie Sokolniki.

Jak informują policjanci z komendy w Wieruszowie, mężczyźni ukradli wyroby tytoniowe, wykorzystując nieobecność kasjerki. Następnie, po wyjściu ze sklepu, oddalili się ciemnym samochodem osobowym w nieustalonym kierunku.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

13 października 2022 r. policjanci ujawnili zdjęcia z monitoringu i rysopisy poszukiwanych. To dwóch mężczyzn w wieku około 35 – 45 lat, posiadających ciemny zarost na twarzach. Byli ubrani w ciemne bluzy oraz spodnie w kolorze ciemnym i granatowym. Jeden z nich miał na głowie białą czapkę z daszkiem.

– Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu poszukiwanych mężczyzn proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie przy ul. Kuźnickiej 28a, lub telefonicznie z dyżurnym jednostki pod całodobowym numerem telefonu: 47 845 62 11 – apelują wieruszowscy mundurowi.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Higo
1 rok temu

Biernacki z rosołem z investional nie stracą 😂

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx