R e k l a m a

Na trasie Wieluń – Praszka kierowca mercedesa przekroczył prędkość o 75 km/h

R e k l a m a

Kierowca mercedesa na obowiązującej „pięćdziesiątce” pędził z prędkością 125 km/h. Jego niebezpieczną jazdę na DK 45 pomiędzy Wieluniem a Praszką zarejestrowali policjanci z oleskiej drogówki. 57-latek z województwa łódzkiego stracił już prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Policjanci zatrzymali osobowego mercedesa do kontroli w sobotę, 8 października, po godzinie 8:15 w miejscowości Kowale w gminie Praszka. Przyczyną kontroli była nadmierna prędkość kierującego.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– 57-latek z województwa łódzkiego w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 75 km/h, za co policjanci zatrzymali jego prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. Kierowca skorzystał z prawa do odmowy przyjęcia mandatu, wobec tego sprawa trafi do sądu. Według nowego taryfikatora za to wykroczenie grozi 2 500 złotych mandatu i 15 punktów karnych – przekazuje asp. sztab. Stanisław Filak z oleskiej policji.

Stróże prawa jak zawsze apelują o rozwagę na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx