R e k l a m a

Złodzieje grasują w powiecie wieluńskim? Niepokojące sygnały mieszkańców

R e k l a m a

W ostatnim czasie dotarły do nas dwa sygnały o tym, że na terenie powiatu wieluńskiego mogą grasować złodzieje. Oba komunikaty pochodzą z gminy Konopnica.

22 października br. na facebookowej stronie Spotted: Wieluń pojawił się wpis, jakoby w okolicach Rychłocic ktoś miał kraść łańcuchy i kłódki z bram.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Nie było mnie z mężem cały dzień w domu, wracamy do domu, a tu nagle ani łańcucha ani kłódki nie ma. To trzeba być kretynem, aby myśleć że ktoś się boi. Zdarzenie miało miejsce w Rychłocicach. Sprawa została zgłoszona na policję, miejcie się ludzie na uwadze. Bo w tych czasach niestety ale nie można nikomu ufać – pisze użytkowniczka strony Spotted: Wieluń.

O kolejnej niepokojącej sytuacji w gminie Konopnica powiadomili kilka dni później strażacy z OSP Szynkielów. 25 października w mediach społecznościowych druhowie poinformowali mieszkańców o samochodzie, który jechał przez miejscowość w nocy bez włączonych świateł.

– Drodzy mieszkańcy wsi Szynkielów! Dzisiejszej nocy został zauważony pojazd, który powoli przemieszczał się po naszej miejscowości bez włączonych świateł. Apelujemy o zabezpieczenie dobytku oraz o zamykanie bram i furtek na waszych posesjach. Niewykluczone, że mogą to być złodzieje którzy prowadzą rozpoznanie w naszej miejscowości – napisali strażacy z OSP Szynkielów.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Obywatel
1 rok temu

A gdzie jest wielka policja?bohaterowie Narodu pewnie zabezpieczają imprezki,pikniki i odbierają nagrody za wzorową służbę,bo się im należy;)a złodzieje grasują…..

Hgfhj
1 rok temu

Łapy złodziejom poobcinac,do was złodzieje abys zaraz po włamaniu zdechł,tego z calego serca życzę

Sadi
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Hgfhj

Tak powinno być niema kar to i bezprawie jest powinno być jak w stanach wchodzi łajzą na podwurko kula w łeb i dobranoc

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx