R e k l a m a

Policyjne i strażackie testy sprawności fizycznej. Każdy będzie mógł się sprawdzić

R e k l a m a

Każdy chętny do służby w policji oraz straży pożarnej będzie mógł się sprawdzić i poćwiczyć wykonanie testów sprawnościowych. Strażacy i policjanci zapraszają wszystkich 10 listopada 2022 roku o godzinie 13:00 do hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie. Przedstawiciele pajęczańskiej policji oraz straży pożarnej omówią i zaprezentują wykonanie testów, a także będą korygować błędy tym, którzy podejmą wyzwanie.

Pajęczańska policja i straż pożarna wychodzą naprzeciw oczekiwaniom społecznym i pod hasłem „Kariera w mundurze” zapraszają uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz wszystkich chętnych do służby w policji oraz straży pożarnej na pokazowe testy sprawnościowe.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Test sprawności fizycznej to jeden z etapów postępowania kwalifikacyjnego przy przyjęciu do policji oraz straży pożarnej. W policyjnym naborze polega on na pokonaniu toru przeszkód, natomiast aby zostać zawodowym strażakiem, należy zmierzyć się z trzema konkurencjami – podciąganiem na drążku, biegiem po kopercie oraz beep testem, czyli próbą wydolnościową. To wszystko będzie można zobaczyć już 10 listopada.

– To świetna okazja dla przyszłych kandydatów, którzy zamierzają w przyszłości założyć mundur. Będą oni mieć możliwość sprawdzić swoją kondycję fizyczną na policyjnym torze przeszkód oraz na poszczególnych konkurencjach testu sprawnościowego, obowiązującego przy rekrutacji do Państwowej Straży Pożarnej – wskazuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji. Jak dodaje, wszystko po to, aby już na właściwym egzaminie skutecznie poradzić sobie z tym etapem kwalifikacyjnym.

Szczegółowe informacje spotkania można uzyskać pod numerami telefonu 723 694 581 oraz 693 077 995. Organizatorzy informują też, że osoby, które zechcą podjąć wyzwanie i zmierzyć się z testami sprawnościowymi, powinny zadbać o sportowy strój i obuwie.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx