R e k l a m a

Porównanie kont firmowych – dlaczego warto z niego skorzystać?

R e k l a m a

Korzystny rachunek firmowy pozwoli uniknąć dodatkowych opłat, gdzie zrealizujemy zlecenia stałe, ale nie tylko. Dobrą opcją jest możliwość założenia konta poprzez usługę bankowości internetowej. Idealną alternatywą przy wyborze konta firmowego jest znalezienie oferty banku, gdzie przewidują bezpłatne przelewy wewnętrzne. Konto darmowe musi posiadać najkorzystniejsze warunki, gdzie wypłaty gotówkowe nie będą obciążone prowizją za wypłacenie środków, zakupy czy przelew.

1. Jakie konto wybrać firmowe czy osobiste? Jak i gdzie je założyć? 

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

2. Jaka oferta banku najkorzystniejsza?

Konto firmowe to rachunek bankowy, gdzie będziemy lokować wszelkie dochody firmy. Konto bankowe pozwoli nam na płynny obrót gotówką i możliwość ulokowania wpływów na rachunku firmowym. Prowadzenie konta ułatwi nam kontrolowanie wpływów i kosztów gotówkowych. Internetowy dostęp do konta bankowego pozwoli w każdej chwili zrobić przelew do kontrahenta. Sprawdź, co daje porównanie kont firmowych.

Jakie konto wybrać firmowe czy konto osobiste? Jak i gdzie je założyć?

Założenie własnej działalności wiąże się z otwarciem firmowego konta. Nie powinniśmy decydować się na lokowanie środków na koncie osobistym. Oba te rachunki bankowe różnią się znacznie ofertą. W przypadku kont osobistych natkniemy się na inne prowizje oraz opłaty. Rachunki firmowe posiadają zupełnie inne oprocentowania i ofertę banku. Poprzez konto będziemy mogli zrealizować opłaty do zus i us. Założenie konta jest bardzo proste. Istnieją dwie formy założenia: osobiście w danym banku i internetowo. Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy zrobić, by otworzyć rachunek, jest zapoznanie się z zapoznanie się z ofertami różnych banków. Ranking kont firmowych pozwoli na porównanie kont firmowych. Informację o ofertach uzyskamy internetowo oraz we wszystkich oddziałach banku.   

Jaka oferta banku najkorzystniejsza?

Najlepsze konta firmowe to nic innego jak darmowe rachunki firmowe. Wśród rankingu kont zauważamy korzystną ofertę w Alior Banku, Nest Bank oraz Santander Bank Polska. Oferują one transakcje bezgotówkowe, zlecenie stałe, wpłatę i wypłatę w planet cash bez prowizji.  Warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych będzie brak prowizji za dane usługi bankowe. Wydanie karty będzie bezpłatne. Dzięki ofercie mamy możliwość otwarcia konto mój biznes oraz kont walutowych. Nadwyżki finansowe, które uzyskamy z oszczędności, będą oprocentowane. Korzystając z usług banku przy wyborze rachunku firmowego, powinniśmy mieć możliwość natychmiastowego otwarcia rachunku vat. Opłata za kartę powinna być darmowa. Możliwość aplikacji peopay przelew byłaby kolejnym atutem rachunku. Dzięki rachunkowi wykonamy przelew do zus i urzędu skarbowego, w celu opłacenia składek zdrowotnych i podatku. Powyższy ranking kont daje nam możliwość wybrania i dostosowania oferty do naszych oczekiwań.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
801obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx