R e k l a m a

Przedstawiciele NGO-sów z powiatu wieluńskiego integrowali się w Drobnicach

R e k l a m a

Już po raz trzeci przedstawiciele organizacji pozarządowych z powiatu wieluńskiego spotkali się, by porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i wzajemnie motywować się do dalszych działań na rzecz lokalnej społeczności. Tym razem wydarzenie zorganizowano w Drobnicach.

Spotkanie integracyjne, podobnie jak dwa poprzednie, zostało zainicjowane przez Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego w Wieluniu. Dla przedstawicieli organizacji pozarządowych była to okazja do zaprezentowania swojej działalności w formie kilkuminutowej prezentacji. Spotkanie stanowiło znakomitą okazję do rozmowy i wymiany doświadczeń.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Podczas spotkania uczestnicy przygotowali też ozdoby świąteczne. Warsztaty poprowadziła Marta Woźniak z Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Wieluniu. Ozdoby będzie można można nabyć podczas Wieluńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który zaplanowano na niedzielę, 18 grudnia. Pozyskane w ten sposób fundusze inicjatorzy akcji chcą przekazać na leczenie małego Jasia z Pajęczna, który choruje na SMA.

Gospodarzem tegorocznego spotkania było Stowarzyszenie Przyjaciół Drobnic. Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx