R e k l a m a

Jędrzej Pasierski, autor powieści kryminalnych, gościł w wieluńskiej bibliotece

R e k l a m a

Jędrzejem Pasierskim, autorem cyklu powieści kryminalnych, był gościem wieluńskiej biblioteki miejskiej. Opowiedział o swojej pracy pisarskiej, nie zabrakło też m.in. wspomnień z dzieciństwa.

Spotkanie z Jędrzejem Pasierskim, autorem cyklu powieści kryminalnych, zorganizowano w czytelni biblioteki 24 listopada 2022 r. Podczas rozmowy z prowadzącą spotkanie Iwoną Podeszwą gość wieluńskiej książnicy opowiadał m.in. o początkach swojej pracy pisarskiej, o tym, jak zrodziła się postać głównej bohaterki cyklu komisarz Niny Warwiłow oraz dlaczego umieścił akcję trzech książek w Beskidzie Niskim.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Podczas rozmowy nie zabrakło też wątków związanych z warsztatem pisarskim oraz wspomnień z dzieciństwa, które bohater spotkania spędził w Beskidzie Niskim. Podczas wydarzenia, którego organizatorem był działający przy bibliotece Dyskusyjny Klub Książki działający, zorganizowano też sesję indywidualnych rozmów z miłośnikami twórczości Jędrzeja Pasierskiego.

Jak informują organizatorzy, spotkanie zostało dofinansowane ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx