R e k l a m a

Obywatele Mołdawii kradli w Praszce i Gorzowie Śląskim. Grozi im więzienie

R e k l a m a

Kryminalni z Praszki zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, podejrzanych o kradzież. Zatrzymani obywatele Mołdawii wynieśli z placówek handlowych w Praszce i Gorzowie Śląskim towar warty ponad 2 tys. złotych, za który nie zapłacili.

Wiadomość o kradzieży w dwóch placówkach handlowych – w Praszce i Gorzowie Śląskim – trafiła do mundurowych w drugiej połowie sierpnia tego roku. Sprawą zajęli się kryminalni z komisariatu w Praszce. Śledczy prowadzący tę sprawę ustalili, że dwóch mężczyzn i kobieta wynieśli ze sklepów – z pominięciem kas – artykuły spożywcze i chemiczne o łącznej wartości ponad 2 tys. złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Praca operacyjna stróżów prawa doprowadziła do wytypowania i zatrzymania domniemanych sprawców. 22 sierpnia na terenie gminy Dobrzeń Wielki kryminalni zatrzymali w miejscu zamieszkania dwóch mężczyzn w wieku 31 i 29 lat oraz ich 26-letnią wspólniczkę. Zatrzymani to obywatele Mołdawii – przekazuje asp. sztab. Stanisław Filak z oleskiej policji.

Cała trójka trafiła już do policyjnego aresztu. Zatrzymani usłyszeli po dwa zarzuty kradzieży, do których się przyznali. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx