R e k l a m a

Wieluńscy policjanci gościli m.in. w szkołach w Szynkielowie i w Załęczu Małym

R e k l a m a

Wieluńscy policjanci spotkali się się z uczniami i przedszkolakami, promując bezpieczne postawy w codziennym życiu. Stróże prawa gościli w Szynkielowie i Załęczu Małym, a także u przedszkolaków w Kamionce i Popowicach.

Podczas spotkań funkcjonariusze omówili tematy bezpiecznych postaw w ruchu drogowym, w szczególności dotyczących pieszego i rowerzysty. Mundurowi zachęcali dzieci do noszenia elementów odblaskowych, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym, kiedy dni są coraz krótsze oraz zmienne warunki atmosferyczne pogarszają widoczność pieszych na drodze.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Policjanci w ramach kampanii „Świeć Przykładem” podkreślali, że niewielki element odblaskowy może uratować nam życie, ponieważ dzięki niemu jesteśmy widoczni dla kierującego z odległości, która daje kierowcy czas na zmniejszenie prędkości i bezpieczne wyminięcie pieszego – wskazuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Stróże prawa podkreślali też, jak ważne jest zachowanie ostrożności w kontaktach z osobami obcymi oraz jak należy postępować w sytuacji zagrożenia. Z kolei ze starszymi uczestnikami prelekcji mundurowi rozmawiali na temat zjawiska cyberprzemocy oraz hejtu, na które można być narażonym podczas korzystania z komunikatorów internetowych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Justyna
1 rok temu

No jak zarobić 1000

Justyna
1 rok temu

No

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Justyna

Pójść do pracy?

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx