R e k l a m a

Wkrótce kolejna akcja krwiodawstwa w Wieluniu. Zapisy już ruszyły

R e k l a m a

W niedzielę, 11 grudnia 2022 roku, w Wieluńskim Domu Kultury zaplanowano kolejną akcję krwiodawstwa. Organizatorem wydarzenia jest Klub Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Wieluniu.

Krew to jeden z najważniejszych darów, jakie możemy ofiarować innym. Jest to szczególnie ważne w sytuacjach, gdy zachodzi potrzeba szybkiego i skutecznego dostarczenia krwi do szpitala. Akcja krwiodawstwa w Wieluńskim Domu Kultury ma na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat krwiodawstwa i zachęcenie ludzi do ofiarowania tego szlachetnego daru.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Przed przystąpieniem do oddania krwi, każdy uczestnik będzie musiał przejść szczegółowy wywiad medyczny, aby upewnić się, że jest w pełni zdolny do oddania krwi. Organizatorzy akcji zapewnią wszystkim uczestnikom bezpłatne upominki oraz udział w losowaniu nagród.

Akcja rozpocznie się o godzinie 9:00 w niedzielę, 11 grudnia 2022 roku. Organizatorzy zachęcają wszystkich, którzy chcą wesprzeć inicjatywę, do zgłaszania się do Klubu Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Wieluniu. Rejestracja odbywa się poprzez wysłanie wiadomości na messenger Klubu HDK PCK lub pod numerem telefonu 723 711 399.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx