R e k l a m a

Kino Syrena przypomni klasyk „Kiler-ów 2-óch”. Co jeszcze w repertuarze? Sprawdzamy!

R e k l a m a

Jedną z kultowych polskich komedii – „Kiler-ów 2-óch” – będzie można obejrzeć w kinie Syrena w Wieluniu. Jak zapewnia kino, film już wylądował, więc mamy nadzieję, że cały ten misterny plan wypali. Co jeszcze znalazło się w repertuarze na najbliższy tydzień? Sprawdźcie razem z nami.

Naszą podróż po repertuarze na najbliższe dni zaczynamy od filmów, które będą wyświetlane w dużej sali: „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” (animacja), „Kierunek: Księżyc!” (animacja/familijny), „Wielki zielony krokodyl domowy” (animacja/komedia/przygodowy) oraz „Uśmiechnij się” (horror).

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Nie zabraknie też seansów w domowej atmosferze, które odbywają się w sali kameralnej. Obejrzymy tam m.in. wspomniane już wcześniej filmy „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” oraz „Wielki zielony krokodyl domowy”. Oprócz tego m.in.: „Świąteczna niespodzianka” (familijny/świąteczny) „Śubok” (dramat) oraz „Vortex” (dramat).

Będzie też kilka filmów, które zostaną wyświetlone tylko raz. Wśród nich w dużej sali m.in. wspomniana komedia/sensacyjny „Kiler-ów 2-óch”, a także „Listy do M. 5” (komedia/romantyczny/świąteczny) oraz „Ania” (dokumentalny). Z kolei w sali kameralnej takim filmem będzie „2001: Odyseja kosmiczna” (sci-fi). W niedzielę, 11 grudnia, kino zaprasza też na retransmisję spektaklu „Prima Facie”.

Szczegółowy repertuar na najbliższe dni wraz z cenami biletów znajdziecie poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx