R e k l a m a

Zderzenie maybacha z citroenem w Wieluniu. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa

R e k l a m a

Dwa samochody osobowe zderzyły się 9 grudnia (piątek) na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Rymarkiewicz w Wieluniu. Kobieta kierująca jednym z aut została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12:00 na skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Rymarkiewicz w Wieluniu (droga wylotowa w kierunku Bieniądzic i Stawu). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 48-latek kierujący maybachem, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu citroenowi, w związku z czym doszło do zderzenia się pojazdów.

– 55-latka kierująca citroenem przewieziona została do szpitala. Oboje kierowców było trzeźwych. Na chwilę obecną skrzyżowanie jest zablokowane, są utrudnienia w ruchu – przekazała nam przed godziną 15:00 asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Stróże prawa wyjaśniają szczegółowo okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.  

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
5 miesięcy temu

Bardzo przykra sprawa, że Pani została poszkodowana, życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia.
“Na chwilę obecną”. To zabójstwo na języku, naszym pięknym, polskim. Może jeszcze “Na dzień dzisiejszy” ktoś doda? (Elektroda).
“, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej nie”. Znaki przestankowe, winno być “, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie”. Zdania złożone z podrzędnym okolicznikowym się tak tworzy, tu plus, ale zawsze się je oddziela przecinkiem, tu minus.
I oboje kierowców, nie oboje kierowcy. Oboje kierowców (dzieci, różne płcie). Kogo, czego. Dopełniacz. Kierowcy to mianownik.

Henryk Markoni
5 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

A tak na marginesie o Pani Dodzie. Mam kolegę, który pracował w hotelu. Kiedyś był w pokoju u Elektrody. Siedziała na ziemi i czytała ksiażkę. Można naśladować.

(nazwa użytkownika usunięta)
5 miesięcy temu

Ojciec dyrektor do Wielunia jechal😂

Prezesiko
5 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  (nazwa użytkownika usunięta)

Maybach poszedł teraz będą musieli pracować dużej mieszkańcy wln

(nazwa użytkownika usunięta)
5 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Prezesiko

Dłużej Wielunia nie dziekuj

R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,759fanówPolub nas
777obserwującychObserwuj
6obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
5
0
Podziel się swoją opiniąx