R e k l a m a

Agresywny klient groził śmiercią właścicielowi sklepu. Chciał dostać alkohol

R e k l a m a

Wieluńscy policjanci zatrzymali agresywnego 46-latka, który groził właścicielowi sklepu pozbawieniem życia. Mężczyzna chciał, żeby wydać mu alkohol bez zapłaty. W dodatku był agresywny również w stosunku do interweniujących policjantów. Do zdarzenia doszło w miejscowości Konopnica w powiecie wieluńskim.

Zgłoszenie o agresywnym kliencie, który przyszedł do jednego ze sklepów w Konopnicy wpłynęło do wieluńskich mundurowych w czwartek, 8 grudnia 2022 r. Jak ustalili na miejscu stróże prawa, 46-latek chciał dostać alkohol bez zapłaty. Gdy jego prośba nie została spełniona, zaczął zachowywać się wulgarnie wobec właściciela sklepu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Groził mu pobiciem oraz podpaleniem. Na tym mężczyzna nie poprzestał i swoją agresję skierował wobec interweniujących policjantów. 46-latek znieważył mundurowych oraz kierował wobec nich groźby karalne, wywierając wpływ na podejmowane przez nich czynności służbowe – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Agresywny 46-latek został zatrzymany i doprowadzony do wieluńskiej komendy policji. Usłyszał zarzuty kierowania gróźb karalnych wobec właściciela sklepu oraz znieważenia i wywierania groźbą bezprawną wpływu na podjęte przez funkcjonariuszy czynności służbowe.

– Ponieważ mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa, tym razem za swoje czyny odpowie w warunkach recydywy. Za popełnione  przestępstwa grozi mu teraz kara do 4,5 roku pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Nie żyje Pan Generał Mirosław Hermaszewski. Uciekł, jako dziecko, przed rzezią wołyńską. Jego matce pomogły Ukrainki. To, że ktoś jest jakiejś narodowości nie oznacza,że jest zły. Ludzie są źli lub dobrzy, nie narodowość, czy kolor skóry.

Henryk Markoni
1 rok temu

Łysy placek na czerepie mówi wszystko. Tatuaże na częściach ciała służących do przytrzymywania klapy od śmietnika również. Mało wiem o więzieniu, nigdy nie siedziałem, ale pajęczyna na łokciu to oznaka ćpuna.

SADI
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Henryk Markoni

Haha pajęczyna oznacza znak ćpuna bardziej zblaznic się już nie dasz?

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  SADI

No to wytłumacz nam, co oznacza pajęczyna na łokciu, co byśmy się więcej nie błaźnili. Jako ekspert.

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  SADI

Ja ci powiem tak, widziałem chłopca +- 25 lat z pajęczyną na łokciu. Nie wiem, ile on tam lat odsiedział, ale kompletnym debilem na pewno był. Widzę łysy łeb, więzienny tatuaż i wiadomix. Ćpun.

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  SADI

Kiedy jeszcze widziałem, to widziałem dużo rzeczy. Recydywistów ze sznytami i kotwicą. Co ciekawe, większość to wędkarze, pewnie to te łby uspokaja. Alkoholików, którzy się trzęśli, zanim nie walnęli setki. Ćpunów z bronią. No i złodziei. Widziałem mnóstwo złodziei. Ty jesteś małym rzezimieszkiem z aspiracjami, który chciałby zostać Alem Capone. Mogę się o orzechy założyć, że nachlany gadasz: ‘Kto nie ryzykuje, nie pije szampana’.

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  SADI

A co mnie przeraża w tych przestępcach to kompletna ignorancja. Gdyby ktoś zadał sobie trud, żeby w wieku młodzieńczym wyedukować te nieszczęsne dzieci, to może byśmy żyli w trochę lepszym świecie. A tak mamy panie o wątpliwej proweniencji, które prezentują swoje wdzięki za pieniądz, bandytów grożących pobiciem, bo ktoś się z nimi nie zgadza i, oczywiście, złodziei.

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  SADI

Ustal dominację pajęczynowy królu.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
8
0
Podziel się swoją opiniąx