R e k l a m a

Muzyka, taniec, śpiew i wyścigi taczek. Piknik młodzieżowy w Wieluniu [ZDJĘCIA, FILM]

R e k l a m a

Talenty wokalne, taneczne i instrumentalne zaprezentowała młodzież z wieluńskich liceów podczas pikniku „Kajtalent”. Nie zabrakło też rywalizacji sportowej w postaci wyścigów taczek. A wszystko to w hali WOSiR w Wieluniu.

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zaprosili wszystkie wieluńskie szkoły średnie. Ostatecznie w pikniku wzięli udział uczniowie I LO, II LO i KLO. Podczas wydarzenia młodzież miała szansę wykazać się w konkursie talentów. Przygotowano 11 prezentacji, w tym wokalne, gry na keyboardzie i taneczne.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Uczniowie wykazali się też umiejętnościami cukierniczymi w konkursie wypieków, a także zmierzyli się w humorystycznej konkurencji – wyścigu taczek. W bieganiu na czas z taczką najlepsi okazali się uczniowie I LO, za nimi uplasowali się przedstawiciele KLO, a trzecie miejsce zajęła drużyna z II LO.

Konkurs talentów wygrało natomiast trio taneczne, drugie miejsce zajęła Martyna Walczak, a trzecie – Magdalena Cieślak. Nie można też zapomnieć o konkursie wypieków, który wygrała Zuzanna Derkowska. W tym przypadku drugie miejsce przypadło Marcie Kornackiej, zaś trzecie – Adamowi Słoninie.

Piknik młodzieżowy to projekt grupy nieformalnej „Louda” składającej się z młodych ambitnych licealistów I LO, którzy przez swoje zaangażowanie chcą działać dla dobra innych. Wydarzenie zorganizowali wspólnie z Fundacją Młodzi Propagują Sztukę w Wieluniu oraz I Liceum Ogólnokształcącym w Wieluniu. Na organizację wydarzenia młodzież pozyskała dofinansowanie ze środków Powiatu Wieluńskiego.

Zobaczcie poniżej nasze zdjęcia i film z tego wydarzenia:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Piosenka idealnie dobrana do skali. W górnych i dolnych partiach trochę fałsz, gdzieś o pół tonu. Z nauczycielem głosu może ta Młoda Dama osiągnąć cały świat. Mam koleżankę, która wykonała dokładnie tę samą piosenkę na scenie. Słucham i słucham. Dekoracje w śpiewie cudowne. A taniec superancki. Dobra młodzież.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx