R e k l a m a

Ponad 100 osób zapisało się na akcję krwiodawstwa w Wieluniu. 35 litrów krwi zebrane!

R e k l a m a

35 litrów krwi zebrano podczas akcji krwiodawstwa zorganizowanej w niedzielę, 11 grudnia 2022 r. w Wieluńskim Domu Kultury. Do udziału w inicjatywie zapisało się łącznie 120 osób!

– Zapisaliśmy łącznie 120 osób, z czego 104 stawiły się w WDK i podjęły próbę oddania krwi. Ten cenny składnik ostatecznie oddało 78 osób, natomiast z różnego rodzaju przyczyn 26 osób musiało pogodzić się z odrzuceniem – informują organizatorzy wydarzenia, czyli Klub Honorowych Dawców Krwi przy PCK w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Wszyscy krwiodawcy otrzymali torbę prezentów, a także brali udział w losowaniu dodatkowych gadżetów, które przekazali sponsorzy – lokalne firmy. Warto odnotować, że podczas niedzielnej akcji aż osiem osób oddało krew po raz pierwszy w życiu.

Organizatorzy dziękują nie tylko wszystkim krwiodawcom, ale także sponsorom, członkom Klubu HDK PCK Wieluń oraz obsłudze z RCKiK w Łodzi i Punktu Pobierania Krwi w Wieluniu. Nie można zapomnieć też o Wieluńskim Domu Kultury, który po raz kolejny udostępnił swój obiekt dla szczytnych celów.

Partnerem medialnym akcji krwiodawstwa był m.in. portal INFO Wieluń.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx