R e k l a m a

Jarmark Bożonarodzeniowy „Wieluńskie Dzwoneczki” 2022 [FILM]

R e k l a m a

Tłumy mieszkańców Wielunia i regionu już po raz kolejny przybyły na plac Kazimierza Wielkiego, by podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego zrobić ostatnie przygotowania do Świąt i poczuć ich magiczną atmosferę.

Jarmark „Wieluńskie Dzwoneczki” stanowił doskonałą okazję do zakupu ręcznie robionych ozdób świątecznych i innych oryginalnych przedmiotów. Każdy chętny mógł też znaleźć tam słodkie przysmaki, takie jak pierniki i świąteczne ciasta, a także różnego rodzaju wyroby lokalnych kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń. Łącznie na jarmarku pojawiło się ponad 50 wystawców z Wielunia i regionu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Organizatorzy wydarzenia zapewnili rozrywkę dla całej rodziny. Wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia można było poczuć, słuchając kolęd i świątecznych piosenek w wykonaniu lokalnych artystów. Występy można było podziwiać, pijąc bezpłatną, rozgrzewającą herbatkę. Jarmark był czynny w niedzielę, 18 grudnia 2022 r., w godzinach 10:00 – 18:00.

Organizatorami jarmarku byli Urząd Miejski w Wieluniu, fundacja Made in Wieluń oraz Wieluński Dom Kultury. Zobaczcie nasz krótki filmik z tegorocznego wieluńskiego jarmarku:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,762fanówPolub nas
812obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx