R e k l a m a

„Woda dla pensjonariusza”. Piękna akcja zorganizowana przez wieluńskie przedszkole

R e k l a m a

Akcję charytatywną na rzecz pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie zorganizowało Publiczne Przedszkole nr 3 w Wieluniu. W ramach inicjatywy podopieczni DPS-u dostali na Święta produkty spożywcze.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi. Publiczne Przedszkole nr 3 w Wieluniu od kilku lat bierze czynny udział różnych akcjach społecznych i zbiórkach charytatywnych. I w tym roku nie mogło być inaczej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W grudniu przedszkole zorganizowało akcję na rzecz pensjonariuszy DPS-u w Skrzynnie pod hasłem „Woda dla pensjonariusza”. Do inicjatywy dołączyły także lokalne firmy, które dostarczyły swoje produkty oraz indywidualni sponsorzy, którzy przygotowali przepyszne wypieki.

W akcję zaangażowały się Grupa Producentów Owoców Witamina Sp. z o.o. oraz cukiernia „U Jarka”. Z kolei wypieki przygotowały Sylwia Augustyniak, Ewa Maleńczuk, Anna Sosnowska oraz Aleksander Sosnowski – uczeń Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.

– Dyrekcja, Grono Pedagogiczne naszego przedszkola, dziękują wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia naszej akcji charytatywnej – przekazuje Publiczne Przedszkole nr 3 w Wieluniu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx