R e k l a m a

Zatrzymany nietrzeźwy kierowca i groźne dachowanie w powiecie pajęczańskim

R e k l a m a

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca, który przemierzał ulice Pajęczna osobowym volvo. W dodatku celowo wprowadzał auto w poślizg na śliskiej nawierzchni. Z kolei inny kierowca swoją podróż zakończył dachowaniem w rowie.

Do zatrzymania nietrzeźwego 30-letniego kierowcy volvo doszło w sobotę, 17 grudnia 2022 roku, w godzinach wieczornych na ul. Targowej w Pajęcznie. Mężczyzna celowo wprowadzał auto w poślizg i kontynuował jazdę w sposób skrajnie niebezpieczny dla innych uczestników drogi. Charakter jazdy oraz uszkodzenia pojazdu wzbudziły – jak się okazało – słuszne podejrzenia stróżów prawa z pajęczańskiej „patrolówki”.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mężczyzna kierował pojazdem mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie – informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z pajęczańskiej policji. 30-latek odpowie teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz oraz wysoka grzywna.

Z kole dzień wcześniej, 16 grudnia 2022 roku, policjanci pracowali w Tuszynie w gminie Pajęczno. W godzinach wieczornych doszło tam do groźnego dachowania opla corsy.

– 30-letni mieszkaniec Radomska nie dostosował prędkości do bardzo trudnych warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie dachował nim w przydrożnym rowie. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń – relacjonuje mł. asp. Wioletta Mielczarek.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx