R e k l a m a

Nowy rezonans magnetyczny dotarł do wieluńskiego szpitala

R e k l a m a

Nowoczesny rezonans magnetyczny z całym osprzętem dotarł do wieluńskiego szpitala. Zakup sprzętu wartego kilka milionów złotych sfinansowała Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych.

Zakup rezonansu dla wieluńskiej lecznicy został zapowiedziany już w lipcu 2022 r. Wówczas stało się jasne, że już wkrótce pacjenci z Wielunia i okolic nie będą musieli jeździć na badanie porządnym rezonansem do Opola, Łodzi, Sieradza czy Bełchatowa.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Tak jakby pod choinkę do wieluńskiego szpitala dostarczono rezonans magnetyczny. Zakup nowoczesnego rezonansu marki Siemens został w pełni sfinansowany przez Rządową Agencję Rezerw Strategicznych na mocy decyzji premiera Mateusza Morawieckiego. A mówimy tutaj o kilkunastu milionach złotych i sprzęcie marki premium, nie żadnej marce z dalekiej Azji za parę groszy – cieszy się wieluński poseł Paweł Rychlik.

Jak dodaje poseł w mediach społecznościowych, nowy rezonans to skok o kilka poziomów w diagnostyce wieluńskiej lecznicy. Pacjenci będą mogli być badani na miejscu przy użyciu podobnego aparatu, jakim dysponują najlepsze szpitale kliniczne. Teraz czas na montaż urządzenia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx