R e k l a m a

Za parkowanie w Wieluniu zapłacimy w aplikacji mPay. Nowa opcja już od 1 stycznia

R e k l a m a

Od 1 stycznia 2023 roku osoby korzystające z płatnych parkingów w Wieluniu będą mogły zapłacić za parkowanie przy pomocy aplikacji mobilnej mPay. Posiadacze aplikacji opłacą czas postoju swojego samochodu bez konieczności szukania parkomatu. Nadal dostępne będą też płatności tradycyjne w parkomacie.

Dzięki aplikacji nie trzeba będzie określać czasu postoju czy wracać do samochodu, aby włożyć za szybę bilet parkingowy. Zakup biletu trwa kilka sekund i można to zrobić bez wychodzenia z pojazdu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Poprzez mPay zapłacimy za rzeczywisty czas parkowania, rozpoczynając i kończąc płatność w dowolnym momencie. System pobiera opłaty tylko w godzinach objętych koniecznością zapłaty i automatycznie kończy naliczanie w momencie zakończenia czasu obowiązywania płatnej strefy – chwalą się twórcy aplikacji.

Z parkowania z mPay skorzystają zarówno użytkownicy prywatni, jak i firmy dysponujące flotami pojazdów. Tym ostatnim system daje stały dostęp do informacji na temat kosztów postoju i pozwala zbiorczo rozliczać parkowanie wszystkich służbowych samochodów.

Płatność przez mPay będzie tylko jedną z kilku możliwości uiszczenia opłaty za parkowanie. Już od kilku lat kierowcy mogą płacić za parking w Wieluniu poprzez aplikację moBiLET. Cały czas dostępne są też tradycyjne parkomaty.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx