R e k l a m a

Repertuar kina Syrena w Wieluniu na koniec grudnia 2022 i początek stycznia 2023

R e k l a m a

Kino Syrena udostępniło już repertuar na najbliższy tydzień – od 30 grudnia 2022 do 5 stycznia 2023 roku. Nie zabraknie specjalnych seansów w sylwestra i Nowy Rok.

W nadchodzącym tygodniu w kinie Syrena będzie można obejrzeć m.in. filmy „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” (animacja), „Avatar: Istota wody” (sci-fi) – w wersji 2D lub 3D, z napisami lub z dubbingiem, „Pan zabawka” (komedia) oraz „Kociarze” (dokumentalny). Dodatkowo w piątek, 30 grudnia, zaplanowano koncert kolęd i pastorałek „Gwiazdo świeć, kolędo leć”.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W kinie nie zabraknie też specjalnych seansów w okresie sylwestrowo – noworocznym. Na dużym ekranie zobaczymy wtedy dodatkowo filmy „Kot w butach. Ostatnie życzenie” (animacja/komedia/przygodowy), „Na twoim miejscu” (komedia), „Pięć diabłów” (dramat/komedia) oraz „Godland” (dramat).

Szczegółowy repertuar kina Syrena w Wieluniu na najbliższy tydzień prezentujemy poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Black Adam słaby, nie dotrwałem do końca. Psy, wiadomo. Linda i Kondrat są nieziemscy. No i najlepszy aktor żyjący teraz, Janusz Gajos. ŚP. Pan aktor Maciej Kozłowski grał u Spielberga. Idźcie w Nowy Rok:)

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx