R e k l a m a

Zmiana szefa wieluńskiej policji. Insp. Monika Hurko – Nesterowicz przechodzi do Łowicza

R e k l a m a

Insp. Monika Hurko-Nesterowicz zdała obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu. 9 stycznia 2023 roku, po niespełna roku od objęcia funkcji komendanta, uroczyście pożegnała się z służbą w wieluńskiej jednostce.

Uroczysta zbiórka w KPP w Wieluniu rozpoczęła się od złożenia meldunku I zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi inspektorowi Tomaszowi Olczykowi. Później dotychczasowa Komendant Powiatowy Policji w Wieluniu insp. Monika Hurko-Nesterowicz pożegnała się ze sztandarem i złożyła meldunek o zdaniu stanowiska.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Podczas uroczystości insp. Tomasz Olczyk wręczył rozkaz personalny o odwołaniu ze stanowiska insp. Monice Hurko-Nesterowicz, podziękował jej też za dotychczasowe zaangażowanie oraz wielki profesjonalizm, jakim wykazała się w kierowaniu wieluńską jednostką. Dotychczasowa komendant stała na czele wieluńskiej jednostki od 25 lutego 2022 roku. Hurko-Nesterowicz będzie pełnić dalszą służbę jako Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu.

Ustępująca komendant w swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim policjantom, pracownikom policji oraz samorządowcom i współpracującym instytucjom za wsparcie i wkład w realizację zadań związanych z poprawą bezpieczeństwa na terenie powiatu wieluńskiego. Z kolei zaproszeni goście – m.in. samorządowcy oraz przedstawiciele służb mundurowych – podziękowali dotychczasowej komendant za owocną współpracę w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wieluńskiego.

Póki co nie znamy personaliów nowego komendanta wieluńskiej jednostki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx