R e k l a m a

Wylicytuj reklamę w INFO Wieluń i wesprzyj WOŚP. Aukcja już ruszyła – od 1 zł!

R e k l a m a

Wielkimi krokami zbliża się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wieluński sztab akcji szykuje atrakcyjne niespodzianki, a do szlachetnej inicjatywy przyłączyła się też redakcja portalu INFO Wieluń.

Już 29 stycznia 2023 r. Orkiestra będzie grać pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Za organizację finału Wieluniu – do czego już się przyzwyczailiśmy – będzie odpowiadał Wieluński Dom Kultury. Na ulicach miasta i regionu jak zwykle będzie można spotkać kilkuset wolontariuszy, a oprócz tego organizatorzy zapowiadają ciekawe koncerty i Światełko do Nieba. Tym razem wieluńskie serce Orkiestry będzie bić w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Choć do wielkiego finału orkiestrowego grania zostało jeszcze trochę czasu, powoli ruszają już pierwsze aukcje charytatywne wieluńskiego sztabu. W serwisie Allegro możecie licytować m.in. voucher o wartości 250 złotych na reklamę w portalu INFO Wieluń. Licytacja wystartowała od złotówki, a cały dochód ze sprzedaży vouchera zasili konto wieluńskiego sztabu WOŚP.

Niejeden lokalny przedsiębiorca przekonał się już, że reklama u nas jest skuteczna i dociera do tysięcy mieszkańców regionu. Teraz nadarzyła się wyjątkowa okazja, by zamawiając kampanię reklamową, wesprzeć szczytny cel w ramach 31. finału WOŚP. Warto z tego skorzystać!

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx