R e k l a m a

Zaczęły się ferie zimowe. Jak nie dać się nudzie? W Wieluniu atrakcji nie brakuje

R e k l a m a

Bezpłatny dmuchany plac zabaw, specjalne seanse w kinie, a oprócz tego sporo ciekawych warsztatów i spotkań. Jeśli nie chcecie się nudzić w ferie, sprawdźcie, z jakich atrakcji możecie skorzystać w tym czasie w Wieluniu.

Tegoroczne zimowe ferie szkolne w województwie łódzkim trwają od 16 do 29 stycznia 2023 r. Jak zwykle w tym czasie swoją aktywność intensyfikują różnego rodzaju instytucje, które mają za zadanie dbać o to, by najmłodsi – a także ciut starsi – nie nudzili się i ciekawie spędzali czas.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Dmuchany plac zabaw

W dniach 16, 17 i 18 stycznia 2023 r. w hali sportowej przy ul. Częstochowskiej w Wieluniu funkcjonuje dmuchany plac zabaw. Wstęp jest bezpłatny, a atrakcja jest czynna we wspomniane dni w godzinach od 12:00 do 18:00.

Specjalne seanse w kinie Syrena

Wieluńskie kino Syrena ruszyło ze specjalnymi seansami na szkolne ferie zimowe. W obniżonej cenie można obejrzeć kilka ciekawych filmów. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule: Nowy repertuar kina Syrena w Wieluniu. Będą specjalne seanse na ferie.

Wieluńska kryta pływalnia

W czasie ferii zimowych wieluńska kryta pływalnia przy ul. POW przygotowała bilety za 2 zł. W okresie ferii od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 indywidualny bilet wstępu na pływalnię dla dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych z gminy Wieluń kosztuje tylko 2 złote.

Ferie w muzeum

Swoją propozycję dla dzieci i młodzieży przygotowali też wieluńscy muzealnicy. Od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 będą zaczynać się zajęcia warsztatowe – głównie manualne i plastyczne. Więcej w naszym tekście: Dużo atrakcji na ferie zimowe w wieluńskim muzeum. Co przygotowali muzealnicy?

Atrakcje w miejskiej bibliotece i jej filiach

Ciekawych zajęć nie zabraknie też w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu, a także w jej filiach w Turowie, Dąbrowie i Masłowicach. W tym przypadku po szczegóły odsyłamy do naszego artykułu Ferie zimowe w bibliotece miejskiej w Wieluniu. Jakie atrakcje dla najmłodszych?

Ferie na DKWD

Swoją ofertę na ferie przygotował tez Dworzec Kulturalny Wieluń – Dąbrowa. Dzieci w wieku od 7 do 12 lat mogą wziąć udział w warsztatach od 23 do 27 stycznia 2023 r. W programie są zajęcia ceramiczne, plastyczne, krawieckie, kulinarne, naukowe, florystyczne oraz taneczne. Zapisy pod numerem telefonu 795 493 427.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx