R e k l a m a

Mnóstwo filmów w wieluńskim kinie Syrena w najbliższym tygodniu. Podajemy repertuar

R e k l a m a

Znamy już repertuar wieluńskiego kina Syrena na najbliższe siedem dni – od 20 do 26 stycznia br. Nie zabraknie kilku nowych propozycji filmowych, będą też kontynuowane specjalne seanse z okazji zimowych ferii szkolnych.

Miłośnicy kinematografii będą mogli obejrzeć w dużej sali m.in. filmy „Zadziwiający kot Maurycy” (animacja/familijny), „Mumie” (animacja/komedia/przygodowy), „Ślub doskonały” (komedia) oraz „Terrifier 2. Masakra w święta” (horror). W niedzielę, (22 stycznia) wyświetlana będzie też retransmisja koncertu „Andre Rieu w Dublinie”.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Ciekawych filmów nie zabraknie też w sali kameralnej. Widzowie obejrzą tam m.in. „Avatar: Istota wody” (sci-fi), „Yuku i magiczny kwiat” (animacja/familijny), „Pimi z krainy tygrysów” (familijny/przygodowy), „Mumie” (animacja/komedia/przygodowy) „Fenomen” (dokumentalny), „Niebezpieczni dżentelmeni” (komedia/kryminał) oraz „Gra fortuny” (komedia/thriller/akcja).

Kontynuowane będą też specjalne seanse z okazji ferii szkolnych. W czwartek i piątek (19 – 20 stycznia) widzowie obejrzą „Mia i ja. Film”, „Jak zostałem samurajem” i „Detektyw Bruno”. Z kolei od wtorku do piątku w drugim tygodniu ferii (24 – 27 stycznia) wyświetlane będą filmy „Uwolnić Poly”, „Kurozając i zagadka chomika ciemności” oraz „Potworna rodzinka 2”.

To nie wszystkie propozycje wieluńskiego kina na najbliższy tydzień. Szczegółowy repertuar na najbliższe dni wraz z cenami biletów prezentujemy poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx