R e k l a m a

Pijany kierowca autobusu relacji Wieluń – Warszawa zatrzymany w Rawie Mazowieckiej

R e k l a m a

Policjanci „drogówki z Rawy Mazowieckiej chcieli skontrolować stan techniczny autobusu rejsowego relacji Wieluń – Warszawa. Podczas kontroli okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Mając 1,5 promila alkoholu w organizmie wiózł ponad 40 pasażerów. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a teraz jego sprawą zajmie się sąd.

W poniedziałek, 30 stycznia 2023 roku, po godzinie 9:00 policjanci z rawskiej „drogówki” postanowili skontrolować stan techniczny autobusu relacji Wieluń – Warszawa. Pojazd zatrzymał się na postój w Rawie Mazowieckiej. Podczas kontroli policjant wyczuł od kierowcy woń alkoholu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu. 57-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego został zatrzymany. Kierowca autobusu powiedział funkcjonariuszom, że pił alkohol poprzedniego wieczoru. Nieodpowiedzialny „szofer” pokonał trasę 150 kilometrów i przewoził ponad 40 pasażerów – informuje mł. asp. Agata Krawczyk z komendy policji w Rawie Mazowieckiej.

Stróże prawa zatrzymali kierowcy autobusu uprawnienia do kierowania pojazdami. Pasażerowie kontynuowali jazdę z innym, trzeźwym kierowcą. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Warto dodać, że zdarzenie z Rawy Mazowieckiej nie jest niestety odosobnionym przypadkiem. Zaledwie kilkanaście dni temu za „kółkiem” innego autobusu, obsługującego trasę w naszym regionie, również siedział pijany kierowca. Więcej na ten temat w naszym artykule Kierowca autobusu relacji Wieruszów – Sieradz miał ponad 2,5 promila. Jechał „wężykiem”.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Longin
11 miesięcy temu

Może napiszcie o tym w CNN..

Henryk Markoni
11 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Longin

CNN to stacja telewizyjna, ‘Cable News Network’. Chyba, że na pasku napiszą, jak w TVP. Mam już nawet pomysł na pasek; ‘Opozycja igra z życiem mieszkańców Wielunia’, albo lepsze: ‘Wieluń znów zaatakowany przez Niemców’. Sprzeda się.

Longin
11 miesięcy temu

Ale się narobiło,ale jaja..

tyto
1 rok temu

To jest skandal , żeby w takim zakładzie było tolerowane pijaństwo

Gość
1 rok temu

MASAKRA , oni domagali się żeby to oni nadal obsługiwali komunikacje Wieluńską !!!!!!!!!!!

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Gość

Ryba psuje się od głowy. Jak jest taki włodarz, co pozwala na galę pedofilów, no to co dopiero z komunikacją. I ‘wieluńską;, przymiotników co do zasady nie piszemy dużą literą. Są wyjątki, ale tutaj nie następuje.

antek
1 rok temu

Czy zarząd ma kontrole nad tym co się dzieje w pks Wieluń ???

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  antek

Oczywiście, że ma. Dwóch prezesów zarządu drogą nie chodzi.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
8
0
Podziel się swoją opiniąx