R e k l a m a

Magiczna studniówka Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. Ponad 170 maturzystów [ZDJĘCIA, FILMY]

R e k l a m a

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu rozpoczęli balem studniówkowym odliczanie ostatnich dni przed egzaminem dojrzałości. W Kryształowym Pałacu w Rudzie bawiło się 176 maturzystów.

Podczas części oficjalnej uczniowie podziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za wysiłek, który włożyli w ich edukację. Z kolei poseł Paweł Rychlik oraz lokalni samorządowcy, wicestarosta Krzysztof Dziuba i burmistrz Wielunia Paweł Okrasa, życzyli młodym ludziom spełnienia w życiu i zachęcali ich, by osiedlili się na ziemi wieluńskiej. Krótkie przemówienie wygłosiła też dyrektor placówki, Elżbieta Urbańska-Golec.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Ta studniówka to nasz największy sukces. Bo naszym największym sukcesem jest przygotowanie kolejnego pokolenia młodych ludzi, którzy za chwilę, wkraczając w dorosłość, przejmą za nas i w naszym imieniu te najważniejsze funkcje pełnimy. To wy będziecie kreowali nie tylko swoją rzeczywistość, nie tylko swoje własne życie, ale również naszą rzeczywistość, nasze życie – mówiła Elżbieta Urbańska-Golec.

Po oficjalnych przemówieniach uczniowie zatańczyli tradycyjnego poloneza, a następnie zaprezentowali układ walca. Z kolei oprawę muzyczną urozmaicił swoimi występami skrzypek, Michał Jędryszek. Zobaczcie nasze obszerne filmy oraz kilka zdjęć z tego wydarzenia.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx