R e k l a m a

Walentynki z wieluńskimi mundurowymi. Specjalna akcja z okazji święta zakochanych

R e k l a m a

Święto zakochanych popularnie nazywane Walentynkami to czas , który chcemy spędzić z bliskimi nam osobami. Jak przekonują mundurowi, jest to również dobry moment, aby zadbać o bezpieczeństwo najbliższych. Wieluńscy stróże prawa postanowili wykorzystać ten szczególny dzień do promowania zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Policjanci przeprowadzili na terenie Wielunia działania profilaktyczne, przekazując mieszkańcom cenne porady dotyczące bezpieczeństwa. Mundurowi, którzy pojawili się na ulicach miasta, rozmawiali z mieszkańcami na temat zagrożeń, na jakie mogą być narażeni w życiu codziennym.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Szczególną uwagę zwrócono na działania oszustów metodą na „policjanta”, „pracownika banku”, czy „blika”. Mundurowi napotkanym przechodniom przekazywali ulotki, zawierające najważniejsze informacje, w jaki sposób postępować, aby nie stać się ofiarą tego typu przestępstw – precyzuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej komendy policji.

Nie zabrakło też porad związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na zachowania pieszych na drodze, rozdawali odblaski i zachęcali wszystkich do ich stosowania. Uświadamiali też, jak ważne jest ich odpowiednie używanie, zwłaszcza po zmroku.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Fajna akcja, A Pani Chorąży Katarzyna Grela to jest prawdziwa Walentynka wieluńskich stróżów prawa.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx