R e k l a m a

Wieluń: Wkrótce spotkanie dla przedsiębiorców z ekspertami z ŁSSE

R e k l a m a

Specjaliści z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawią w Wieluniu przepisy dotyczące zwolnień podatkowych z tytułu nowych inwestycji. Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców na spotkanie z ekspertami.

– Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat uzyskania zwolnienia podatkowego z tytułu nowej inwestycji. Podczas spotkania specjaliści z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawią obowiązujące przepisy PSI (Polska Strefa Inwestycji) – zachęca Radosław Urbaniak z biura burmistrza Wielunia. Jak dodaje, przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jakie inwestycje kwalifikują się do objęcia pomocą publiczną oraz jakie warunki należy spełnić, by wsparcie uzyskać.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Organizatorzy zapraszają w środę, 15 lutego 2023, na godzinę 10:00. Adres: Urząd Miejski w Wieluniu, plac Kazimierza Wielkiego 2 (budynek w parku), sala 101.

Warto dodać, że od stycznia 2022 została wprowadzona nowa Mapa Pomocy Publicznej na lata 2022-2027. W województwie łódzkim poziom pomocy publicznej zwiększył się do 40 proc. Maksymalny poziom pomocy to 70 proc.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx