R e k l a m a

Ruszył nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego

R e k l a m a

Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”. Nabór projektów rozpoczął się 13 lutego 2023 roku i potrwa przez najbliższe trzy tygodnie, do 3 marca.

Inicjatywa od samego początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. Podczas dotychczasowych edycji zgłoszonych zostało ponad półtora tysiąca projektów, a mieszkańcy naszego regionu oddali łącznie prawie pół miliona głosów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Zadania wyłonione w VII edycji budżetu zostaną zrealizowane w 2024 roku. Co ważne – pomysłodawca nie musi się martwić o ich realizację, zwycięskie zadanie staje się bowiem zadaniem samorządu i to on jest za nie odpowiedzialny.

Podobnie, jak podczas ostatnich edycji budżetu, będzie można składać propozycje w ramach puli wojewódzkiej, w której realizowane są projekty o charakterze inwestycyjnym i remontowym oraz 24 pulach powiatowych. Ostateczną listę wybranych do głosowania projektów poznamy do 2 czerwca. Głosowanie planowane jest od 12 do 30 czerwca, a jego wyniki poznamy do 15 września.

Wszelkie niezbędne informacje o realizacji budżetu obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS” 2024 są dostępne na stronie bo.lodzkie.pl oraz na Facebooku Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx