R e k l a m a

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Czarnożyłach

R e k l a m a

Do zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki doszło dzisiaj (15 lutego 2023 r.) na drodze krajowej nr 45 w Czarnożyłach w powiecie wieluńskim. Przyczyną kolizji było niezachowanie bezpiecznego odstępu przez jednego z kierowców.

– Z ustaleń policjantów skierowanych na miejsce zdarzenia wynika, że 42-latek kierujący volkswagenem passatem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go ciągnika siodłowego DAF, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 42-latek został ukarany za popełnione wykroczenie mandatem w wysokości 1100 złotych.

– Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozsądku na drogach. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, o zachowaniu bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Zawsze należy również stosować zasadę ograniczonego zaufania wobec innych uczestników ruchu drogowego – uczula asp. sztab. Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,644fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx