R e k l a m a

Przepiękny bal studniówkowy Zespołu Szkół nr 3 w Wieluniu [ZDJĘCIA, FILM]

R e k l a m a

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Wieluniu bawili się na przepięknym balu na symboliczne sto dni przed maturą. Goście mogli oglądać poloneza aż dwukrotnie – najpierw w wykonaniu maturzystów, a potem nauczycieli i zaproszonych gości.

W przepięknej studniówce zorganizowanej w Malinowym Dworze wzięło udział niespełna 50 uczniów z dwóch ostatnich klas technikum w Zespole Szkół nr 3 w Wieluniu. Uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości uroczyście powitał na balu dyrektor placówki, Mariusz Wróbel.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– To wasz pierwszy bal, który symbolizuje granicę między beztroską szkolnych lat, a czasem przygotowań do egzaminu dojrzałości, do podejmowania życiowych decyzji. Ja, jako dyrektor szkoły, z całego serca życzę wam, abyście w pełni wykorzystali ten czas przygotowań do tego ważnego dla was egzaminu i uzyskali jak najwyższe wyniki – mówił Mariusz Wróbel.

Wśród gości pojawili się również przedstawiciele rodziców, a także włodarze lokalnych samorządów. Nie zabrakło burmistrza Wielunia Pawła Okrasy, jak również wicestarosty wieluńskiego Krzysztofa Dziuby.

– Cztery lata temu zdecydowaliście o tym, że będziecie się uczyć w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu. Czas niestety bardzo szybko biegnie i to, co dobre szybko się kończy. Dlatego warto dziś zatrzymać się na chwilę, podziękować, pogratulować – wskazywał z kolei wicestarosta Krzysztof Dziuba.

Zobaczcie poniżej naszą relację filmową z obu polonezów, a także kilka zdjęć z uroczystości.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx